Kalendar

     Lébl  s.r.o.

Prodej zahradní techniky

       5.května 366
    58301 Chotěboř

Telefon: 569 641 085
Mobil: 724 868 848
e-mail: info@lebl-profi.cz

Nově otevřená prodejna :

 

Železářství a spoj. materiál

    Průmyslová 936

  580 01 Havlíčkův Brod

    Tel. 601 108 826

Email:  zelezarstvi@leblprofi.cz

 

Kontakt: Lébl Petr


Fakturační údaje:
IČO: 01873857
DIČ: CZ01873857

 

          VÝROBCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MULČOVÁNÍ - nejlevnější údržba travnatých ploch

Mulčovač je speciální sekačka určená pro údržbu nepravidelně sečených ploch. Mulčovače VARI převyšují ostatní výrobky svým dílenským zpracováním, kompaktní kontrukcí, bezpečnostními prvky pro ochranu obsluhy, snadnou manipulcí a neomezeným pracovním nasazením.

VARI a.s. dnes vyrábí 3 typy mulčovačů řady HURRICANE. Mulčovač F-530, mulčovač F-600, mulčovač F-700. Mulčovače HURRICANE mají robustní konstrukci, masivní mulčovací nůž GATOR a jsou osazeny nejmodernějšími motory HONDA. Jednotlivé typy mulčovačů se od sebe liší velikostí, šířkou záběru a výkonem motoru. Tím uspokojí veškeré spektrum zákazníků od zahrádkářů, chatařů a chalupářů až po profesionální firmy zabývajícími se rekultivací pozemků.

Všechny mulčovače mají bezpečnostní prvky splňující evropské normy pro bezpečnost práce a intuitivní ovládání, což zaručuje kvalitní a bezpečné sečení veškerých travnatých porostů včetně tenkých náletových rostlin. Použitá konstrukční řešení ve spojení s použitými ekologickými motory HONDA a pětiletou zárukou řadí mulčovače VARI mezi absolutní špičku na trhu.

 

Co je mulčování

Mulčování je stále oblíbenější způsob údržby nepravidelně sečených travních ploch. Jde o ekologickou likvidaci trávy a plevele. Princip spočívá v tom, že travní porost, při správném systému sečení, speciálně tvarovaný nůž rozemele na drobné kousky, které zůstanou ležet na pozemku a tím odpadá starost kam s travním odpadem a nemusíte se dřít s posečenou trávou.

 

Co mulčovat

Mulčovat můžete v podstatě veškeré udržované travní plochy, přerostlou trávu, plevel, nálety a ostatní biologický odpad (likvidace bramborových natí, chmelového odpadu atd.), sady, plochy kolem silnic, příkopy. Mulčovače jsou vhodné pro komunální služby.

 

Proč mulčovat

Jak je již výše uvedeno, mulčování je ekologická likvidace trávy a plevelů. A ekologie v současné moderní době stále více vstupuje do běžného života a bude nás a naše životy ovlivňovat stále hlouběji. Pálení tohoto odpadu je přísně zakázáno a odvoz do skládek zabírá spoustu času a stojí peníze. Při mulčovaní neudržovaných ploch, kde roste plevel, nálety a podobný odpad, dochází při pravidelném a správném systému mulčování již během krátké doby k rekultivaci pozemku. Mulčovač je zkonstruován tak, že pokud máte na pozemku drobné nerovnosti, tyto nerovnosti vyrovnává. Drobné kousky mulčované trávy, které necháte ležet na pozemku, zetlí a působí jako hnojivo pro obnovení nebo zlepšení kvality porostu a drží vláhu po určitou dobu. Na pravidelně udržované travní plochy je hezký pohled a jsou součástí krajinotvorby.

 

 

 

Vyhledat podle

Název:
Skladové číslo:
Maximální cena:
Seřadit podle:   Seřadit vzestupně Seřadit zestupně
Hledat v popisu:
 
 

4515 VYZINAC KROVIN AF-550

Cena:  24 990 Kč s DPH
Doprava zdarma Na cestě
VYZINAC KROVIN AF-550 Objednací číslo: 4515 Hmotnost: 43,0 kg
 

4567 Vyžínač křovin F-550 HURRICANE

Cena:  31 990 Kč s DPH
Na objednávku Doprava zdarma Na cestě
VYZINAC KROVIN F-550 Hurricane Objednací číslo: 4567 Hmotnost: 56,0 …
 

4462 F-700 HYDRO + AV-650

Cena:  104 990 Kč s DPH
Akce Na objednávku Doprava zdarma Skladem Na cestě
MULCOVAC F-700H Objednací číslo: 4448 Hmotnost: 135,0 kg SULKA …